Transport kruszywa, ziemi i piachu

   Nasza firma oferuje transport samochodami samowyładowczymi o ładowności do 28 ton. W zależności od zapotrzebowania oferujemy transport wywrotkami: 2 osiowymi, 3 osiowymi, 4 osiowymi jak i ciągnikami siodłowymi wraz z naczepą.

Jeżeli potrzebujesz transportu materiałów sypkich zapraszamy do NAS.

 

MAN TGA do transportu kruszywa Man TGA do transportu Ciężarówka Man 27-464 Marcedes Actros 3340 Mercedes Actros 4140  
Man TGA  Man TGA Man 27-464  Marcedes Actros 3340  Mercedes Actros 4140  

Trasnport samochodem 2 osiowym

IVECO

 

Zapewniamy sprzedaż i transport

  1. Jesteśmy firmą transportowo-usługową, która zajmuje się zarówno sprzedażą jak i transportem kruszyw w obrębie całego kraju. Oferujemy kruszywa drogowe jak i budowlane między innymi: tłuczń, grys, kliniec, żwir, żużel, mieszanki.

  2. W swojej ofercie posiadamy również dobrej jakości ziemię, która doskonalne nadaje się jako ziemia do ogrodów, tworzenia trawników jak też boisk sportowych.
     
    Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważnym elementem jest fakt jakiego rodzaju ziemię użyjemy w naszym ogrodzie. Jeśli chcemy zapewnić naszym roślinom idealne warunki do rozwoju najlepiej na samym poczatku zainwestować w dobrej jakości ziemię bez zanieczyszczeń i kamieni.

  3. Oferujemy również transport piachu: podsypkowego, sianego, wiślanego, kopanego, budowlanego jak również mieszanki żwiorowo-piaskowej tj. pospółki. Dostarczany piach wykorzystywany jest między innymi do: murowania, wylewek, tynków czy też pod kostkę.